Jak pozbyć się uroku?

Zły urokCiągły pech, nieprzyjemne zbiegi okoliczności, a może urok? Nigdy nie wiemy, czym spowodowane są niepowodzenia w naszym życiu, ale musimy założyć, że odpowiedzialne za nie są pokłady negatywnej energii, które się w nas gromadzą. W wielu przypadkach ta energia pochodzi z uroku, który ktoś, świadomie lub nieświadomie, na nas rzucił.

Zazwyczaj działanie uroku nie obejmuje umysłu danej osoby. Sprawia jednak, że wiele jej działań skazanych jest na niepowodzenie, a negatywna energia, nagromadzona w człowieku nie pozwala na efektywne rozwiązywanie problemów. Jeśli jednak mamy do czynienia z urokiem, oddziałującym na umysł, czyli myśli i uczucia danej osoby, sprawa jest o wiele poważniejsza. W każdym jednak wypadku możliwe jest pozbycie się złej energii. Należy jednak pamiętać, by czynić to z pomocą specjalisty. Nie należy samodzielnie ingerować w praktyki na rzecz tego typu sił. Specjalista nie tylko zajmie się procesem odczyniania uroku, ale również oszacuje, jak duże pokłady negatywnej energii blokują nasze szczęście.

Są dwie podstawowe metody na to, aby pozbyć się uroku. Obie są równie skuteczne i pozwalają na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu.

Odczynianie uroku

Pierwszym sposobem jest odczynianie uroku, czyli zmienianie kierunku energii, jaką posiadamy. Dzięki temu możemy nie tylko pozbyć się negatywnej energii, ale wręcz przeciwnie, jeszcze więcej zyskać. Dzięki nakładom pozytywnej energii możemy więc zarówno pozbyć się pecha, jak również sprawić, że będziemy mogli spełniać swoje marzenia.

Zdejmowanie uroku

Drugim procesem jest zdejmowanie uroku. Polega ono na zebraniu negatywnej energii i pozbyciu się jej. Najczęściej jest ona wysyłana w przestrzeń kosmiczną. Pozwala to na skuteczne pożegnanie się z pechem i niepowodzeniami. W zależności od tego, jak silny był urok i jak wiele negatywnej energii zgromadziło się w naszym ciele, potrzebnych jest odpowiednio dużo spotkań. Mogą one odbywać się zarówno w cztery oczy, jak również za pośrednictwem komunikacji elektronicznej, za przykład dzięki poczcie e-mailowej lub komunikatorowi Skype.