Styl życia

Ile snu potrzebujesz każdej nocy?

SenSzukasz artykułu, który powie Ci jaka jest optymalna ilość snu w ciągu nocy? Chciałbyś się dowiedzieć o śnie więcej? Czemu twoja rodzina wstaje i zasypia w różnych okresach czasu? Szukasz sposobu na zaskoczenie wszystkich podczas rekrutacji? Mamy dla Ciebie kilka rad, wniosków i badań.

Więcej…

 

Styl życia to styl bycia

Styl życiaStyl życia to styl bycia. Każdy jest kowalem swojego własnego losu - jedna z najprawdziwszych istniejących maksym. Wszystko zależy od człowieka, od tego co robi i jaki jest. Codzienne czynności jakie wykonujemy mają ogromny wpływ na to jak będzie wyglądało nasze życie.

Więcej…

   

Jak odkryć swój potencjał?

Odkrycie własnego potencjałuAby dojść do odkrycia swojego potencjału, trzeba najpierw poznać siebie - kim jesteśmy, jacy jesteśmy, czego pragniemy, czego się obawiamy i na co nas stać. Z jednej strony należałoby poznać dokładnie swoje umiejętności, talenty, zalety, konkretne cechy charakteru i zaobserwować swoje typowe reakcje na bodźce.

Więcej…

 

Uczucie samotności - sposób na samotność

Uczucie samotnościSamotność dopada nas w każdym wieku, nieważne jak wyglądamy, kim jesteśmy, jakie wyznajemy poglądy, zasady, co nosimy w sercu, czy portfelu, co robimy. Dla każdego z nas przybiera inną twarz, ale jedno ma imię - samotność.

Więcej…