Uroda

Rodzaje maseczek z glinki do pielęgnacji cery

Maseczki z glinki do pielęgnacji ceryMaseczki z glinki są znane i stosowane przez kobiety na całym świecie od wieków. Są one w 100% naturalne i zawierają bogactwo cennych dla skóry minerałów. Ich regularne stosowanie poprawi kondycję każdego rodzaju cery. Do wyboru mamy wiele różnych rodzajów glinek pochodzących z różnych regionów świata, które różnią się od siebie składem i właściwościami. Dowiedz się, jaką maseczkę z glinki wybrać do swojego rodzaju cery.

Więcej…

 

Naturalne oleje roślinne na wypadanie włosów

Olejowanie wypadających włosówNadmierne wypadanie włosów może mieć różne przyczyny. Często utrata znacznej ilości włosów oraz problemy ze skórą głowy takie jak nadmierne łuszczenie się, swędzenie, wysuszenie lub przetłuszczanie, swędzenie i podrażnienia wywołane są nieodpowiednią pielęgnacją. Używanie bardzo agresywnych szamponów, środków do stylizacji włosów czy często powtarzane zabiegi fryzjerskie jak na przykład farbowanie (zwłaszcza rozjaśnianie) oraz trwała ondulacja - wszystko to może powodować silne podrażnienia skóry głowy, osłabienie cebulek włosowych i nadmierne wypadanie włosów.

Więcej…

   

Ogórki dla zdrowia i urody

Maseczka z ogórkaZielony ogórek to bardzo dobrze znane nam wszystkim warzywo, którego właściwości leczniczych i kosmetycznych - niestety - zbytnio nie doceniamy. A szkoda, ponieważ produkt ten zawiera wiele cennych witamin i minerałów, a z uwagi na sporą zawartość wody (niemal 97%) jest niskokaloryczny, dzięki czemu od jego spożycia z pewnością nie przybędzie nam kilogramów. Jego orzeźwiający i delikatny smak idealnie sprawdza się latem, jednak tak naprawdę przez cały rok powinien on gościć zarówno na naszych talerzach, jak i w codziennej pielęgnacji.

Więcej…

 

Kosmetyki MARY KAY

KosmetykiKosmetyki MARY KAY podbijają serca kobiet na całym świecie. Nie są reklamowane, nie możemy ich dostać na sklepowych pułkach a jednak wiele z nas posiada je. W Polsce są popularne zaledwie od kilku lat, ale ich historia sięga lat 60-tych ubiegłego stulecia.

Więcej…